Ohlášky a pořad bohoslužeb v Kojetíně a okolí

Aktuální pořad bohoslužeb ve farnostech Kojetín, Křenovice a Měrovice je k dispozici v přiloženém souboru.

Ohlášky na neděli 11. listopadu 2018

Dnes je 32. neděle v mezidobí. V úterý je památka sv. Anežky České, v sobotu památka sv. Alžběty Uherské. Příští neděle je 33. v mezidobí.

- Chci znovu poprosit asi o kubík hlíny. Popřípadě, zda by se nenašel někdo ochotný, kdo by zkypřil rotavátorem udusanou hlínu okolo přístavby MŠ.

Společné

- Opět bych chtěl uspořádat hmotnou sbírku ke cti sv. Mikuláše, tj. sbírku potravin pro potřebné, ale neodmítnu ani zimní oblečení – rukavice, boty… Za vhodné jídlo do sbírky považuji konzervy, těstoviny, trvanlivý salám, olej, cukr, mouku, brambory, rýži…

Kojetín

- Sbírka z minulé neděle, věnovaná na Arcidiecézní charitu Olomouc, byla 6.281 Kč.

- V pondělí zde ráno mše svatá nebude.

- V úterý v 17.00 mše svatá v Uhřičicích.

- Ve čtvrtek odpoledne adorace od 15 do 16 hod.

- Opět se formuje chrámový sbor pro vánoční bohoslužby, první zkouška je 18. 11. v 17.00 ve zkušebně na faře.

Křenovice

- Sbírka z minulé neděle, věnovaná na Arcidiecézní charitu Olomouc, byla 1.000 Kč.

Měrovice nad Hanou

- Sbírka z minulé neděle, věnovaná na Arcidiecézní charitu Olomouc, byla 1.570 Kč.

Polkovice

Farnosti/organizace: