8. farní ples Kokory doprovázený bohatým programem

V sobotu 28. ledna 2017 se konal v prostorách sokolovny v Kokorách 8. farní ples. Během večera dvakrát vystoupily mažoretky z Brodku u Přerova. K tanci a poslechu celý večer hrála Moravská Veselka a taneční parket byl stále zaplněn tanečními páry. Účastníci plesu měli možnost se nechat namalovat od karikaturisty Martina Hrona. Na všechny se bohužel nedostalo. Ve 23:00 nás čekalo překvapení, kde vystoupili organizátoři plesu. Cvičili na známou píseň Poupata od Michala Davida. Všem se snad vystoupení líbilo. O půlnoci nás čekalo losování bohaté tomboly, která činila něco málo přes 100 cen. První cena byla LCD televize, kterou vyhrál farník z nedalekého Přerova. V dalších cenách nechyběla elektronika, uzeniny, dorty a další hodnotné ceny. Po celou dobu bylo k dispozici bohaté občerstvení. I po skončení tomboly bylo možné zajít na teplou pozdní večeři. Po vylosování tomboly nás čekala ještě taneční soutěž kolem židlí, které se zúčastnilo osm párů. Výherní pár si odnesl sladkou odměnu v podobě dortu, se kterou se rozdělil se svým soupeřem. Ples byl ukončen po 3. hodině ranní.  Děkujeme všem, kteří se plesu zúčastnili a zorganizovali. Z této akce jsme mohli dát dar farnosti Kokory ve výši 20.000 Kč. A dnes již víme, že další Farní ples se uskuteční 27. ledna 2018. Všichni jste srdečně zváni.

Lucie Kráčmarová

Farnosti/organizace: