Pro děti

Vánoční pohled pro misie

V neděli 10. prosince se v kostele sv. Vavřince uskutečnila akce vánoční pohled pro misie. Děti z misijního klubka uspořádaly jarmark, na kterém nabídly vlastnoručně nakreslené pohledy, perníčky a jiné výrobky, včetně misijních kalendářů. Celkem se vybralo 9 315 korun, které jsme pomocí Papežského misijního díla dětí poslali na pomoc dětem v Africe. Všem dárcům, kteří podpořili činnost misionářů i snahu našich dětí, mockrát děkujeme.

Za misijní klubko                           Věra Navrátilová

Karneval pro děti

Centrum Sonus

Mše pro děti s přípravou na přijímání

Přerov, sv. Vavřinec

Mše pro děti s přípravou na přijímání

Přerov, sv. Vavřinec

Misie v Kokorách

Ve středu 18. října přede mší svatou se děti z farnosti Kokory poprvé zapojily do celosvětové akce „Milion dětí se modlí růženec“, kdy společně prosí za mír a pokoj na celém světě. I papež František naléhavě vybízí k modlitbě růžence na vytváření civilizace pokoje a míru. Modlitba je totiž činnost, která spojuje nejen člověka s Bohem, ale i lidi mezi sebou navzájem. Příští rok se určitě opět zapojí.

Misijní klubko

Misijní klubko tvoří děti, které se snaží svojí Modlitbou: Obětí, Službou a Tvořivostí stavět „MOSTy“, které spojují všechny lidi světa, a protože jde o dílo dětí, především „mosty“ ve vztazích k druhým dětem. Členové misijního klubka aktivně pomáhají svému okolí i chudým dětem celého misijního světa.

Spolčo pro děti

Začátek vyučování náboženství v Přerově

Přerov

Prihlásit se k odběru Pro děti