Pro děti

Mše svatá pro školní děti

Přerov, sv. Vavřinec

SPOLČO I

Přerov, Sonus

Korálkování pro II. stupeň

Přerov, Sonus

PO STOPÁCH SV. PETRA A PAVLA

Od velikonočního jarmarku uběhlo už pěkných pár týdnů a tak nazrál čas k dalšímu setkání přerovského Misijního klubka dětí. Sešli jsme se v sobotu 1. června dopoledne v prostorách církevní mateřské školy plni energie a chuti do tvoření.

Děkanátní výlet dětí

Ve čtvrtek 16. května 2019 se dva autobusy a dvě auta plné dětí a jejich doprovodu vypravily do Rožnova pod Radhoštěm. Během výletu jsme měli možnost setkat se s bývalým přerovským děkanem - otcem Pavlem Hofírkem, zahrát si různé hry, prožít krásnou dětskou mši svatou v kostele všech svatých a nevšedním způsobem projít Valašskou dědinu v rožnovském skanzenu.

Misijní klubko

Misijní klubko a zázraky

MISIJNÍ KLUBKO

Když jsme se v září roku 2017 poprvé sešli na přerovském Misijním klubku, netušili jsme, co nás čeká. Věděli jsme jen, že chceme pomáhat dětem, které nemají to štěstí a nežijí v blahobytu, který máme my. Pán Bůh nenechal náš dobrý úmysl bez požehnání a dějí se zázraky.

OKÉNKO PRO DĚTI

Boží Bang

Milí rodiče, děti a mládežníci, konec prázdnin se blíží a naše schola Boží Bang opět rozjede svou aktivitu. V blízké době nás kromě zpěvu na mši svaté čeká soustředění, vydání CDčka i koncerty...a my bychom k tomu rádi přizvali všechny malé, velké, zkušené i nezkušené zpěváky. Na zpěvu není nic složitého a na přihlášení do scholy už vůbec ne. Stačí třeba přijít na nějakou páteční zkoušku na Sonusu od 16:00. Moc se těšíme na nové posily a přejeme krásný den :)

Milí rodiče a především děti a mladí,