Pro všechny

Mše svaté:

Přerov, sv. Vavřinec 8:00 a 18:30

Předmostí 18:00

Mše svatá v kapli v Čekyni

Čekyně

Boží Tělo s průvodem

Předmostí

Děkanátní Boží Tělo, Mons. A. Basler

Přerov, sv. Vavřinec

Mše svatá v kapli v Újezdci

Újezdec, kaple

Mše svatá v kapli v Podolí

Podolí

Farní den

Přerov, fara

Bosý chodníček pro děti a seniory

Milí farníci, rádi bychom na zahrádce mateřské školy vybudovali bosý smyslový chodníček pro děti z Církevní mateřské školy a seniory ze Setkávání seniorů SPOLU. Proto jsme spolu s Ivetou Frýdkovou požádali o podporu Nadaci ČSOB. Nadace nás zařadila do slosování. Abychom získali penízky na vybudování chodníčku, potřebujeme co nejvíce hlasů, které nás podpoří.

ROŠŤÁK - Leden 2019

Milí farníci,

vstupujeme do nového roku 2019. Začíná nové období, nový čas, nový úsek života, jehož obsah neznáme. Očekávání něčeho nového, neznámého vyvolává v člověku určité obavy, strach, otázky... Je to přirozené, lidské, normální. Jenže v srdcích těch, kteří o sobě tvrdí, že jsou věřící, by měly převládat jiné pocity.

Vzpomínka na srpen 1968

Když mi bylo 10 roků, bydlela jsem s rodiči v „domkách“. Byly to čtyři řady přízemních domů a každý měl svou zahrádku. Celý tento komplex domů byl ohrazen zídkou a mezi tím byly dvory. Brány ústily na cestu ke kasárnám. Cesta, která vedla od železničního podjezdu, se v místě vchodu do kasáren s branou do prvního dvora rozdělovala a vedla do Troubek, a  ta druhá do Bochoře. Mezi těmito cestami byly naše „domky“. Bylo brzy ráno 21. srpna, když se nám začalo všechno v domě otřásat, ale nebyl to známý zvuk nadzvukových letadel, ale strašný rachot na kamenité cestě.

Prihlásit se k odběru Pro všechny