Plánujeme (Co bude)

Hodina plná her - cvičení paměti

Ve čtvrtek 2. 5.2019 od 10:15 hod. Vás zveme na centrum SONUS, Palackého 17a, na cvičení paměti formou her a kvízů. Těšíme se na Vás.

Jižní Afrika

V pondělí 6. 5. 2019 od 10:15 hod. Vás zveme na centrum SONUS, Palackého 17a, pokračování vyprávění pana Bedřicha Šuby o jižní Africe. Těšíme se na Vás.

Jak jsme byli poprvé za rovníkem

V pondělí 29. 4. 2019 od 10:15 hod. Vás srdečně zveme na centrum SONUS, Palackého 17a, na vyprávění pana Bedřicha Šuby o Africe. Tentokrát pod názvem "Jak jsme byli poprvé za rovníkem." Těšíme se na Vás.

Pouť do Říma

Národní pouť 2019 se koná u příležitosti 30. výročí kanonizace sv. Anežky České a následného pádu totalitního režimu v Československu. Čeká nás bohatý duchovní i poznávací program, který vyvrcholí slavnostní mší svatou ve svatopetrské bazilice (úterý) a setkáním s papežem Františkem při generální audienci (středa). K putování po Římě za doprovodu zkušeného průvodce můžete využít základní itinerář cestovní kanceláře (viz plakáty), nebo se připojit k menší skupince s alternativním programem, který bude představen přímo na místě.

Setkání křesťanských žen

Centrum Sonus

1. svaté přijímání

Přerov, sv. Vavřinec

Svatá zpověď + nácvik 1. sv. přijímání

Přerov, sv. Vavřinec

Pastorační kurz

Centrum Sonus

Noc kostelů

Přerov

Žehnání kříže u kaple

Vinary

Stránky

Prihlásit se k odběru Plánujeme (Co bude)