Plánujeme (Co bude)

Přednáška: Halloween versus Dušičky

V pondělí 29. 10. 2018 od 10:15 hod. Vás zveme na Centrum SONUS, Palackého 17a, na přednášku Mgr. Emílie Šmídové na téma: Halloween versus Dušičky. Těšíme se na Vás.

Kavárna pro seniory: Korsika

Ve středu 14. 11. 2018 od 16 hod. Vás zveme na centrum SONUS, Palackého 17a, na tradiční Kavárnu pro seniory. O Korsice bude promítat a vyprávět pan Ladislav Župka. Těšíme se na Vás.

Cvičení paměti - hodina plná her

Ve čtvrtek 18.10. 2018 od 10:15 hod. Vás zveme na centrum SONUS, Palackého 17a, na cvičení paměti formou kvízů a her. Těšíme se na Vás.

Vycházka: Stromy v Michalově

V úterý 16. 10. 2018 Vás zveme na společnu vycházku za poznáváním stromů v parku Michalov. Provázet parkem nás bude paní Jana Kosturová z Ornitologické stanice. Sraz je v 9:30 hod. u restaurace Michalov. Těšíme se na Vás.

Seminář Život v Duchu Svatém - dospělí

Farní oběd

Centrum Sonus

Mše svatá v kapli v Podolí