Charita Přerov, Charita Kojetín

Oblastní charita Přerov

Základní informace a kontaktní údaje.

Charita Kojetín

Více informací a kontakty na adrese: www.kojetin.charita.cz

Výsledky Tříkrálové sbírky 2018

Modlitby za Charitu

Fara v Přerově

Drazí farníci,

dovolte mi malé ohlédnutí za uplynulým rokem.

Každopádně rok 2017 rychle uběhl. Tento rok byl vzpomínkový, charitní službu poskytuje Oblastní charita Přerov již 25 let. Na začátku byly modlitby farníků za vznik charity a i dnes víme, že bez modlitby to nejde. Možná se změnil obsah proseb, ale Pán Ježíš stejně nejlíp ví, co je potřeba.

Kavárna pro seniory

Centrum Sonus

Modlitba za Charitu

Fara v Přerově

Slovo z Charity

Milí farníci, bratři a sestry,

v brzké době se opět rozběhnou přípravy dalšího ročníku Tříkrálové sbírky. Je tedy ten nejvhodnější čas seznámit Vás s tím, jak jsme využili výtěžek Tříkrálové sbírky 2017.

V Přerově a okolních obcích se letos v lednu vybralo 848 146 Kč. Tato částka byla rozdělena na dvě části. Prvních 332 146 Kč bylo Charitou České republiky použito na humanitární pomoc u nás i v zahraničí. Druhá část 516 000 Kč se vrátila zpět do Přerova.

Charitní putování do Křtin

Oblastní charita Přerov letos slaví 25. výročí své činnosti. K této příležitosti jsme ve spolupráci s farností Přerov uspořádali pouť do Křtin a Sloupu.

Milé sestry a bratři,

Prihlásit se k odběru Charita Přerov, Charita Kojetín