Charita Přerov, Charita Kojetín

Oblastní charita Přerov

Základní informace a kontaktní údaje.

Charita Kojetín

Více informací a kontakty na adrese: www.kojetin.charita.cz

Cvičení paměti

Ve čtvrtek 4.10. 2018 od 10.15 hod. Vás zveme na centrum SONUS, Palackého 17a, na cvičení paměti. Těšíme se na Vás.

Přednáška: Které části těla nám regenerují?

V pondělí 1. 10. 2018 od 10:15 hod. Vás zveme na přednášku paní Olgy Župkové na téma: Které části těla nám regenerují? Přednáška se koná na centru SONUS, Palackého 17a. Těšíme se na Vás.

Modlitby za Charitu

Fara v Přerově

PC kurz pro začátečníky

Od pondělí 5. 11. 2018 zahajujeme nový kurz práce na počítači pro začátečníky. Kurz má 7 devadesátiminutových lekcí, které probíhají vždy v pondělí od 14:45 do 16:15 hod. Cena kurzu 450,- Kč. Přihlásit se můžete u M. Krejčířové, tel.: 777 729 521.

Milí farníci,

koncem června se vedoucí pracovníci Oblastní charity Přerov vydali na společnou pouť do Provodova. Doprovázel nás otec Pavel, se kterým jsme společně slavili na tomto krásném poutním místě mši svatou. Společně jsme se prošli po okolí s krásným výhledem a ochutnali místní léčivou vodu. Den jsme ukončili v blízkých Vizovicích.

Milí farníci,

i v letošním roce jsme si společně odříkali nepotřebný luxus, čímž jsme chtěli růst ve svém postním úsilí a zároveň přispět konkrétní částkou na pomoc potřebným kolem nás. S Vaší pomocí se podařilo vybrat 63 525 Kč. Ty budou použity ve spolupráci s kněžími našeho děkanátu mezi potřebné, kteří žijí kolem nás.

Prihlásit se k odběru Charita Přerov, Charita Kojetín