Charita Přerov, Charita Kojetín

Oblastní charita Přerov

Základní informace a kontaktní údaje.

Charita Kojetín

Více informací a kontakty na adrese: www.kojetin.charita.cz

Vycházka: směr Želatovice a hvězdárna

V úterý 4. 12. 2018 Vás zveme na vycházku s trekingovými holemi. Tentokrát směrem na Želatovice a ke hvězdárně. Sraz je na aut. zast. Kabelíkova v 10:35 hod. Provází Olga Župková.

Praktické cvičení paměti

V pondělí 3. 12. 2018 od 11:15 hod. Vás zveme na centrum SONUS, Palackého 17a, na cvičení paměti formou her.

Přednáška: Jazyk a chuťové buňky

V pondělí 3.12.2018 od 10:15 hod. Vás zveme na Centrum SONUS, Palackého 17a, přednášku paní Olgy Župkové na téma: Jazyk a chuťové buňky.

Modlitby za Charitu

Fara Přerov

Slovo z Charity

Drazí farníci, srdečně Vás zdravím.

Před časem Vás otec Pavel informoval o změnách ve vedení Oblastní charity Přerov /OCHP/. V těchto dnech tato skutečnost nastává. Od 1. 10. 2018 odcházím do Hospice na Svatém Kopečku. Mým pokračovatelem je Mgr. Alena Pizúrová, což mi činí radost a útěchu, že naše charita bude v těch správných rukou a podepřena Boží pomocí.

Je čas ohlédnout se zpět. Charita ušla od svého založení před 26 léty kus dobrodružné a milostiplné cesty. Měla jsem tu čest ji provázet dobrých 17 let.

Milí farníci,

koncem června se vedoucí pracovníci Oblastní charity Přerov vydali na společnou pouť do Provodova. Doprovázel nás otec Pavel, se kterým jsme společně slavili na tomto krásném poutním místě mši svatou. Společně jsme se prošli po okolí s krásným výhledem a ochutnali místní léčivou vodu. Den jsme ukončili v blízkých Vizovicích.

Milí farníci,

Prihlásit se k odběru Charita Přerov, Charita Kojetín